Gdzie można kupić tanie tusze do drukarki HP Deskjet 2620?

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 2620 jest często kupowanym modelem do domu. Skanuje i kopiuje, a także drukuje zarówno czarno-białe dokumenty, jak również kolorowe zdjęcia. Sprawdź, gdzie można kupić nowe tusze do tej drukarki w dobrej cenie!

Jaki tusz do drukarki HP Deskjet 2620 wybrać?

Podstawą sprawnego drukowania są tusze. W drukarce HP Deskjet 2620 znajdują się dwa miejsca – na tusz czarny oraz kolorowy (CMY).

Do urządzenia HP Deskjet 2620 stosuje się poniższe modele:

  • czarny HP 304 (N9K06AE)
  • czarny HP 304XL (N9K08AE)
  • kolorowy HP 304 (N9K05AE)
  • kolorowy HP 304XL (N9K07AE)

Tusze z oznaczeniem XL mają większą pojemność, dlatego polecane są dla osób drukujących dużo.

Użytkownicy tego modelu drukarki mogą zdecydować się na kupno tuszów do drukarki HP Deskjet 2620 oryginalnych albo zamienników. Oryginalne tusze są wspierane przez producenta, ale zamienniki mają znacznie niższe ceny w przeliczeniu na jeden wydruk, dlatego są bardziej opłacalne. Aby wydruki przebiegały bez problemu, należy wybrać zamienniki wysokiej jakości.

Gdzie można kupić tanie tusze do HP Deskjet 2620?

Oryginalny oraz zamienny tusz do drukarki HP Deskjet 2620 można zakupić w różnych sklepach – www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-2620-all-in-one-oryginalne-c-10222065032.html. Są one oferowane stacjonarnie, na przykład w sklepach z elektroniką, sklepach z artykułami biurowymi i papierniczymi, hipermarketach. Tusze również można zamówić w internecie – tutaj na kupujących czeka bardzo szeroki wybór zamienników. Zakupy mogą być dostarczone nawet kolejnego dnia kurierem czy do paczkomatu.

Koszt zakupu oryginalnego tuszu to zwykle od 50 złotych za mniejszą pojemność do ponad 100 złotych za pojemność większą. Z kolei za zamiennik należy zapłacić około 100 złotych, lecz w porównaniu z oryginałem ma on większą pojemność, dlatego może wystarczyć na wykonanie nawet o połowę wyższej liczby wydruków.

About: techgeek