Co znajdziemy w windows 10 box?

Przede wszystkim kupując oryginalny system możemy cieszyć się ze wszystkich jego zasobów. Jest to bowiem pełna wersja, która gwarantuje nam otrzymanie wszelkich instrukcji i kluczy dostępu. W zestawie posiadamy także kabel USB, który znacznie ułatwia nam instalację całego systemu. Ponadto instalując nowy system otrzymujemy możliwość instalowania aktualizacji, jak tylko pojawi się takowa.

Całkiem nowa jakość systemu

Pomimo tego, że jest to system, który doskonale zna każdy to jego nowa wersja znacznie się różni. Jest zdecydowanie bardziej intuicyjna i rozbudowana. Dzięki temu możemy bardzo łatwo ją spersonalizować pod siebie i zapewnić, że nasza praca będzie przebiegała zdecydowanie łatwiej i przyjemniej.

Dla osób, które pracują na komputerze i jednocześnie korzystają z internetu ta wersja systemu będzie idealna, bo możemy na niej wykonywać kilka rzeczy równocześnie, zupełnie nie zaburzając pracy żadnej ze stron. Personalizacja menu natomiast pozwala nam windows 10 box ustawić idealnie pod siebie. dzięki czemu na pasku mamy widoczne tylko te aplikacje z których korzystamy najczęściej, a wszystkie mniej potrzebne aktualnie są ukryte. jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas i znacznie umilić korzystanie.

Box z Windows 10 firmy Microsoft jest idealną propozycją dla osób, które bardzo dużo pracują na komputerze, ale także i dla tych, które korzystają z niego w celach rozrywkowych. Sprawdzi się on świetnie każdemu, bo poza tym, że jest bardzo intuicyjny to jest też niezwykle uniwersalny.

About: techgeek