Jakie etui wybrać?

Huawei p9 lite mini etui jest podstawowym elementem wyposażenia tego telefonu, lecz nie tylko tego, ponieważ obecnie każdy telefon powinien mieć taką ochronę. Powstaje jednak zasadnicze pytanie, jaki typ etui wybrać? Czy każdy będzie odpowiednio spełniał swoje zadanie? A może będzie on też w stanie nieco poprawić estetykę danego telefonu lub przynajmniej jej nie pogarszać?

Typ etui i materiał wykonania

Etui na telefon podzielić można na dwa rodzaje. Po pierwsze osłonki zakładane na boki telefonu, dzięki czemu uzyskuje się ochronę, lecz dodatkowo nie zasłania wyświetlacza. Drugim typem jest etui huawei p9 lite mini, które najczęściej występuje w formie klapki, co powoduje, że po jej zamknięciu cały telefon jest chroniony.
Drugim rodzajem czynnika zmiennego jest materiał, z którego dane etui zostało wykonane. Te tańsze modele to najczęściej guma, która jest tania, elastyczna, lecz jednocześnie niezbyt estetyczna. Drugim rodzajem jest eko skóra, która najczęściej występuje w wersji z klapką. Takie etui jest bardzo ładne, lecz jednocześnie nieco droższe. Zapewnia ono jednak o wiele lepszą ochronę telefonu, a co także istotne, lepszą trwałość dla samego etui.
Jak zatem widać wybór jest całkiem szeroki i każdy posiadacz telefonu, powinien znaleźć coś odpowiedniego nie tylko do swoich potrzeb i preferencji, lecz także budżetu, oraz co ważne, typu posiadanego telefonu. Nie warto się zastanawiać nad zakupem takiego etui, ponieważ koszt naprawy telefonu będzie o wiele wyższy.

About: techgeek