iphone 13 pro

Najnowszy iphone 13 pro 256 GB

iPhone 13 Pro 256gb nie tylko dobrze się prezentuje, ale działa też lepiej niż jakikolwiek inny iPhone w jego historii. Z kilku powodów zasługuje na miano najwydajniejszego smartfona z logo nadgryzionego jabłka. Czy jednak zmiany które zaszły w „Trzynastce” w porównaniu z innymi modelami zasługują na wyciągnięcie pieniędzy z portfela i rzucenie się do sklepu, żeby je kupić? Odpowiedź każdy fun smartfonów może mieć nieco inną. Czy warto dokonać zakupu iPhone’a 13 Pro 256gb? A jeśli zapadnie decyzja o jego nabyciu, to co dostaniemy za kilka tysięcy złotych?

Lider nowoczesnych technologii

iPhone 13 Pro 256gb jest jednym z najlepszych smartfonów, jakie obecnie można spotkać na rynku. Znajomy design i znany system nie przyćmią świeżego wyświetlacza oraz aparatu zupełnie nowego, w zestawieniu z tym, co producent oferował wcześniej. Dłuższa żywotność baterii sprawia, że nie da oderwać się od smartfona, ale czy wystarczy to by za niego sporo zapłacić? Test Apple iPhone 13 Pro 256 gb wypada bardzo dobrze.

Niecodzienny wyświetlacz

iPhone 13 Pro 256 gb posiada nowoczesny 6,1-calowy wyświetlacz Super Retina XDR, z wbudowaną technologią ProMotion. Dla porównania, w innym smartfonie – iPhonie XS – był tylko ekran Super Retina HD. Czyli XDR w połączeniu z funkcją ProMotion daje świeżość i radość, której nikt się nie spodziewał. Wydawałoby się, że wyświetlacz w dawnym smartfonie wystarczy, że i tak producenci osiągnęli już najwyższy poziom swoich możliwości i że ich ekran jest naprawdę świetny. Takie wrażenie ma się dopóki nie zacznie korzystać się z iPhone 13 Pro 256 gb. ProMotion firmy Apple został wykonany w taki sposób, że system sam uczy się zachowania swojego użytkownika i w zadowalający sposób dostosowuje do niego swoje działanie. Oznacza to przede wszystkim, że jeśli chociażby animacje wymagają szybszego, bardziej płynnego odświeżania to takie właściwości otrzyma użytkownik przeglądający prezentacje lub stronki w internecie. Z drugiej strony, gdy na ekranie robi się niewiele, to w celu oszczędzania baterii – system sam, w inteligentny sposób dokona obniżenia częstotliwość odświeżania obrazu.

iphone 13 pro 256gb

To pozoru proste, intuicyjne rozwiązanie, ale można się przekonać w rozmowach ze znajomymi, którzy w innych smartfonach z Androidem mają do czynienia z opcją ProMotion, że dają firmie Apple przewagę. To właśnie za to podejście UX do optymalizacji zastosowania tej innowacyjnej technologii wiele osób wybiera iphone 13 pro 256 gb. Włączenie ProMotion nie jest trudne, ale szybko rozładuje baterię. ProMotion naprawdę spełnia swoje zadanie i nawet bez porównywania starego smartfona z nowym obok siebie można po prostu poczuć różnicę w działaniu aparatu, chociażby w jego płynności. Urządzenie dopasowuje się do palca użytkownika, tekst natomiast jest wyraźny i ostry nawet podczas przewijania. Następstwem takiego stanu rzeczy jest fakt, że jest się zachwyconym tym nowym ekranem w iPhonie 13. To jedna z takich chwil, kiedy nie wie się, że czegoś się potrzebuję, dopóki nie zacznie się tego używać. Nowy iPhone 13 jest dostępny do kupienia w sklepie online ispot.pl.

About: techgeek