system monitoringu hikvision

Wysokiej jakości system monitoringu Hikvision

We współczesnym świecie istnieje wiele możliwości zapewnienia ochrony sobie oraz swojemu dobytkowi. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań są kamery z obrazem o wysokiej rozdzielczości. Dzięki nim można monitorować daną przestrzeń, co skutecznie odstrasza przestępców, a w przypadku kradzieży pomaga dociec, kto jej dokonał z uwagi na zapisany na kamerze obraz. Przykładem bardzo dobrej jakości kamer jest system monitoringu Hikvision, który składa się z kamer Ipcam-B4.

Gdzie sprawdzi się monitoring Hikvision?

Ipcam-B4 działa w systemie monitoringu Hikvision, marki, która charakteryzuje się dużą skutecznością i innowacyjnością, jeśli chodzi o ochronę obiektów. W zależności od ilości kamer w zestawie można monitorować zarówno małe, jak i duże przestrzenie: garaże, domy jednorodzinne, biura czy przestrzenie handlowe, a z uwagi na dobrą rejestrację obrazu nocą, także obiekty znajdujące się na zewnątrz.

system monitoringu hikvision

Wysokiej jakości obraz z kamer

Największą zaletą Ipcam-B4 jest jakość HD rejestrowanego obrazu, który pozwala na dokładne uchwycenie twarzy danej osoby nawet z kilkunastu metrów odległości. Rozdzielczość kamery to aż 4 megapiksele stanowiące konkurencję dla starszych kamer z rozdzielczością co najwyżej 960x1080p. Dynamiczne nagrywanie sprawia, że obraz nie rozmazuje się podczas gwałtownych ruchów, co zwiększa szansę na rozpoznanie sprawcy danego zdarzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość oglądania obrazu z kamery na swoim urządzeniu mobilnym oraz otrzymywanie powiadomień w przypadku niepokojących sytuacji. Administrator kamery może udzielać dostępu do podglądu obrazu innym użytkownikom, a także, dzięki złączu HDMI, pokazywać obraz na telewizorze. 

Co zawiera zestaw kamer w systemie Hikvision?

  • Kamery Ipcam-B4
  • Tablica informacyjna
  • Dysk twardy
  • Zasilacz
  • Myszka 
  • Wtyk 

About: techgeek